Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Toernooien uit | sv Slikkerveer

Toernooien uit

Inmiddels zijn al weer een flink aantal uittoernooien bekend voor de teams van de jeugdafdeling van Slikkerveer. Let op dat de hieronder vermelde toernooien nog wel kunnen wijzigen! 

 

Team
 
Datum 
 
Toernooi bij
 
Plaats
 
Opmerking
JO7-1 30-05-2019 Pelikaan Zwijndrecht  
JO7-1 22-06-2019 VVOR (6x6) Rotterdam  
JO7-2 22-06-2019 VVOR (6x6) Rotterdam  
JO7-2 30-05-2019 vv Pelikaan Zwijndrecht  
JO7-3 22-06-2019 vv Nieuwerkerk Nieuwerkerk 6x6
JO7-3        
JO7-4 20-04-2019 vv Rhoon Rhoon  
         
JO9-1 01-06-2019 vv Alblasserdam Alblasserdam  
JO9-1 20-04-2019 VVOR Rotterdam  
JO9-2 30-05-2019 GJS Gorinchem  
JO9-2        
JO9-3 01-06-2019 vv Alblasserdam Alblasserdam  
JO9-3 10-06-2019 vv Groote Lindt Zwijndrecht  
JO9-4 01-06-2019 vv Alblasserdam Alblasserdam  
JO9-4 20-04-2019 VVOR Rotterdam  
JO9-5 22-04-2019 sv Ommoord Rotterdam  
JO9-5 22-06-2019 vv Nieuwerkerk Nieuwerkerk  
JO9-6 22-04-2019 SSS Klaaswaal  
JO9-6        
JO9-7 30-05-2019 GJS Gorinchem  
JO9-7 22-06-2019 vv Nieuwerkerk Nieuwerkerk  
JO9-8 22-04-2019 Rijnmond HS Rdam-Hoogvliet  
JO9-8 30-05-2019 Wippolder Delft  
JO9-9 08-06-2019 vv Hellevoetsluis Hellevoetsluis  
JO9-9 22-06-2019 vv Nieuwerkerk Nieuwerkerk  
         
JO11-1 15-06-2019 vv Nieuwerkerk Nieuwerkerk  
JO11-1 22-04-2019 SSS Klaaswaal  
JO11-2 30-05-2019 Wippolder Delft  
JO11-2 16-06-2019 DRL Rotterdam  
JO11-3 30-05-2019 Pelikaan Zwijndrecht  
JO11-3        
JO11-4 30-05-2019 GJS Gorinchem  
JO11-4 15-06-2019 vv Strijen Strijen  
JO11-5 22-04-2019 Rijnmond HS Rdam-Hoogvliet  
JO11-5 15-06-2019 vv Pernis Rotterdam  
JO11-6 01-06-2019 vv Hellevoetsluis Hellevoetsluis  
JO11-6 15-06-2019 vv Pernis Rotterdam  
JO11-7 22-04-2019 vv Smitshoek Barendrecht  
JO11-7 15-06-2019 Kethel Spaland Schiedam  
         
JO13-1 10-06-2019 vv Groote Lindt Zwijndrecht  
JO13-1 20-04-2019 vv Capelle Capelle a/d IJssel  
JO13-1 22+23-06 Oosterhout Oosterhout  
JO13-2 22-06-2019 vv Lekkerkerk Lekkerkerk  
JO13-2        
JO13-3 12-01-2019 vv Nieuw Lekkerland Nieuw Lekkerland  
JO13-3 01-06-2019 vv Strijen Strijen  
JO13-4 22-04-2019 vv Hellevoetsluis Hellevoetsluis  
JO13-4        
JO13-5 22-06-2019 vv Nieuwerkerk Nieuwerkerk  
JO13-5 08-06-2019 VVOR Rotterdam  
         
JO15-1 30-05-2019 Wippolder Delft  
JO15-1 20-04-2019 vv Capelle Capelle a/d IJssel  
JO15-1 22-06-2019 sv DWO Zoetermeer  
JO15-2 12-01-2019 vv Nieuw Lekkerland Nieuw Lekkerland  
JO15-2 10-06-2019 vv Groote Lindt Zwijndrecht  
JO15-2 15-06-2019 vv Honselersdijk Honselersdijk  
JO15-2 22-06-2019 OFB Ooltgensplaat  
JO15-3 22-06-2019 sv DWO Zoetermeer  
JO15-3        
JO15-4 22-06-2019 sv DWO Zoetermeer  
JO15-5 01-06-2019 DCV Krimpen a/d IJssel  
         
JO17-1 22-04-2019 Fc Binnenmaas Maasdam  
         
MO17-1        
         

Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x