Slikkerveer D4

Spelers
Begeleiding
Competitie
Uitslagen
Programma
Beker
  • d5
    1 Luciano van AartLuciano van Aart
    2 Hasin AyariHasin Ayari
    3 Marijn BodeMarijn Bode
    4 Collin HeesterCollin Heester
    5 Ayrthon HelbersAyrthon Helbers
    6 Faas HuizerFaas Huizer
    7 Mark KooijmanMark Kooijman
    8 Tim KranendonkTim Kranendonk
    9 Pascal NachbarPascal Nachbar
    10 Cihan van OmmerenCihan van Ommeren
    11 Ryan TrompRyan Tromp
    12 Jayce de VormerJayce de Vormer
    13 Dennis WeinansDennis Weinans
  • Chris HelbersChris HelbersTrainer / Coach0622-394906
    no_imageRuud WeinansTrainer / Coach0681 - 985495
  • #ClubGSWNGLVLPTVRTGPM
    DatumThuisUit
  • DatumThuisUitslagUitInfo
    13-sepSmitshoek D61 - 3Slikkerveer D4
    06-sepSlikkerveer D43 - 3Barendrecht D7
  • Datum - TijdKNVB nr.ThuisUitInfo
    20-sep - 13:1567665Slikkerveer D4 -NOCKralingen D2
    27-sep - 08:3064287RVVH D4 -Slikkerveer D4
    04-okt - 11:1551905Slikkerveer D4 -Binnenmaas D3
  • Slikkerveer D4 - B3800 D-Pupillen beker poule Groep 5 02

    #ClubGSWNGLVLPTVRTGPM
    1Binnenmaas D3220061040
    2Barendrecht D7211041030
    3Slikkerveer D421104640
    4Excelsior R. D321013980
    5NOCKralingen D221013560
    6RVVH D421013680
    7Smitshoek D620020480
    8DRL D4200203120

    NOCKralingen D2

Sponsors
Dit team sponsoren? Mail direct!
Nieuws D4
05-09-2014Voetbal Competitieboek
03-09-2014Zaterdag Teamfoto’s Jeugdelftallen
30-08-2014Kledingwinkel geopend
26-08-2014Trainingen dinsdag 26-8
21-08-2014LET OP: Contributie dit seizoen via NL Collect
Meer nieuws >
Foto's D4

Agenda D4
    Geen agenda items gevonden

Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x