Let op: Dinsdag 25 november 2014: 20.00 uur Spartaan '20 1 - Slikkerveer 1 (Regio Rijnmond Cup).

Slikkerveer D4

Spelers
Begeleiding
Competitie
Uitslagen
Programma
Beker
  • d5
    1 Dennis KuijpersDennis Kuijpers
    2 Ayrthon HelbersAyrthon Helbers
    3 Cihan van OmmerenCihan van Ommeren
    4 Collin HeesterCollin Heester
    5 Dennis WeinansDennis Weinans
    6 Edwin PutEdwin Put
    7 Faas HuizerFaas Huizer
    8 Jayce de VormerJayce de Vormer
    9 Luciano van AartLuciano van Aart
    10 Mark KooijmanMark Kooijman
    11 Pascal NachbarPascal Nachbar
    12 Ryan TrompRyan Tromp
    13 Tim KranendonkTim Kranendonk
    14 Hasin AyariHasin Ayari
  • Chris HelbersChris HelbersTrainer / Coach0622-394906
    Ruud WeinansRuud WeinansTrainer / Coach0681 - 985495
  • Slikkerveer D4 - Veld ZA, 0251 D-Pupillen 4e klasse 08

    #ClubGSWNGLVLPTVRTGPM
    1LMO D2330091320
    2WCR D2320162040
    3Slikkerveer D432016980
    4Charlois, sv D331114580
    5RVVH D34112412100
    6Barendrecht D8411249180
    7Egelant.Boys D111003400
    8Smitshoek D521013320
    9DRL D3G301212110
    10Oude Maas D2G200200140
    DatumThuisUit
    19-11-2014Barendrecht D80 - 12WCR D2
    22-11-2014DRL D3G0 - 4Barendrecht D8
    22-11-2014Egelant.Boys D14 - 0Charlois, sv D3
    22-11-2014Smitshoek D53 - 0RVVH D3
    22-11-2014WCR D28 - 2Slikkerveer D4
    22-11-2014LMO D27 - 0Oude Maas D2G
  • DatumThuisUitslagUitInfo
    22-novWCR D28 - 2Slikkerveer D4
    08-novSlikkerveer D45 - 0DRL D3G
    01-novSmitshoek D50 - 2Slikkerveer D4
    18-oktDRL D40 - 4Slikkerveer D4
    11-oktSlikkerveer D48 - 1Excelsior R. D3
    04-oktSlikkerveer D47 - 4Binnenmaas D3
    27-sepRVVH D43 - 4Slikkerveer D4
    20-sepSlikkerveer D44 - 0NOCKralingen D2
    13-sepSmitshoek D61 - 3Slikkerveer D4
    06-sepSlikkerveer D43 - 3Barendrecht D7
  • Datum - TijdKNVB nr.ThuisUitInfo
    06-dec - 13:15175501Slikkerveer D4 -Oude Maas D2G
  • Slikkerveer D4 - B3800 D-Pupillen beker poule Groep 5 02

    #ClubGSWNGLVLPTVRTGPM
    1Barendrecht D77610195050
    2Slikkerveer D476101933120
    3Binnenmaas D375021535230
    4Smitshoek D67214720210
    5RVVH D47214718300
    6Excelsior R. D37205616440
    7DRL D47115415300
    8NOCKralingen D27115411330

    Geen uitslagen beschikbaar

Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x