Let op: 17:00 Kwartfinale beker Slikkerveer 8 - Schoonhoven 6

Slikkerveer D4

Spelers
Begeleiding
Competitie
Uitslagen
Programma
Beker
  • d5
    1 Jordan CapiteinJordan Capitein
    2 Ashu BhoendieAshu Bhoendie
    3 Bruce SnoekBruce Snoek
    4 Erik KnolErik Knol
    5 Hassan BasHassan Bas
    6 Ibo AkmalIbo Akmal
    7 Izair KamidiIzair Kamidi
    8 Jhonny HagoortJhonny Hagoort
    9 Luc TielemanLuc Tieleman
    10 Lukas van AndelLukas van Andel
    11 Lukas van der LindenLukas van der Linden
    12 Marnix BoutMarnix Bout
    13 Mathijs MunterMathijs Munter
    14 Mike VosMike Vos
    15 Sam BrouwerSam Brouwer
  • Gert-Jan BrouwerGert-Jan BrouwerTrainer/leider
  • Slikkerveer D4 - Veld ZA, 0251 D-Pupillen 6e klasse 03

    #ClubGSWNGLVLPTVRTGPM
    1Barendrecht D71711423772280
    2BVCB D61510233254310
    3SVS D31710253247280
    4LMO D21710163170470
    5Nieuwerkerk D7169343058300
    6Hillegersberg D4159062743410
    7XerxesDZB D51660101842620
    8Slikkerveer D41641111352730
    9Neptunus-Schiebroek D21741121348620
    10DRL D41610153191030
    DatumThuisUit
    12-04-2014SVS D32 - 0LMO D2
    12-04-2014Slikkerveer D44 - 1Barendrecht D7
    12-04-2014Neptunus-Schiebroek D23 - 6BVCB D6
    12-04-2014Hillegersberg D45 - 1XerxesDZB D5
    12-04-2014DRL D41 - 10Nieuwerkerk D7
  • DatumThuisUitslagUitInfo
    12-aprSlikkerveer D44 - 1Barendrecht D7
    29-mrtSVS D34 - 1Slikkerveer D4
    22-mrtSlikkerveer D45 - 3DRL D4
    15-mrtXerxesDZB D55 - 2Slikkerveer D4
    08-mrtSlikkerveer D42 - 2Nieuwerkerk D7
    01-mrtSlikkerveer D44 - 5Hillegersberg D4
    22-febNeptunus-Schiebroek D25 - 4Slikkerveer D4
    08-febLMO D26 - 1Slikkerveer D4
    25-janSlikkerveer D43 - 5BVCB D6
    18-janBarendrecht D78 - 2Slikkerveer D4
    14-decSlikkerveer D44 - 5XerxesDZB D5
    07-decNieuwerkerk D77 - 2Slikkerveer D4
    30-novSlikkerveer D41 - 6SVS D3
    23-novSlikkerveer D45 - 3Neptunus-Schiebroek D2
    16-novDRL D40 - 9Slikkerveer D4
    02-novSlikkerveer D43 - 8LMO D2
    26-oktSlikkerveer D412 - 3Overmaas D3
    19-oktCOAL D18 - 0Slikkerveer D4Oefenwedstrijd
    12-oktSlikkerveer D42 - 3Egelant.Boys D2
    28-sepRhoon D31 - 5Slikkerveer D4
    21-sepSlikkerveer D46 - 6Oude Maas D4
    14-sepLMO D29 - 1Slikkerveer D4
    31-augRijnm/Hgvl.Sp. D24 - 2Slikkerveer D4
  • Datum - TijdKNVB nr.ThuisUitInfo
    03-mei - 12:00132142Hillegersberg D4 -Slikkerveer D4
    10-mei - 08:30132138BVCB D6 -Slikkerveer D4
  • Slikkerveer D4 - B3800 D-Pupillen beker poule Groep 6 13

    #ClubGSWNGLVLPTVRTGPM
    1Rijnm/Hgvl.Sp. D25500152880
    2Egelant.Boys D264021218190
    3Oude Maas D44310102490
    4Slikkerveer D46213728260
    5Rhoon D36204614200
    6LMO D25104320190
    7Overmaas D3400405360

    Geen uitslagen beschikbaar

Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x