Let op: Vrijdag 3 juli: 20.30 uur Medewerkersavond voor alle vrijwilligers van Slikkerveer -||- Zaterdag 4 juli: Tentenkamp verzet ivm. weersvooruitzichten

Slikkerveer D4

Spelers
Begeleiding
Competitie
Uitslagen
Programma
Beker
  • d5
    1 Dennis KuijpersDennis Kuijpers
    2 Ayrthon HelbersAyrthon Helbers
    3 Cihan van OmmerenCihan van Ommeren
    4 Collin HeesterCollin Heester
    5 Dennis WeinansDennis Weinans
    6 Edwin PutEdwin Put
    7 Faas HuizerFaas Huizer
    8 Jayce de VormerJayce de Vormer
    9 Luciano van AartLuciano van Aart
    10 Mark KooijmanMark Kooijman
    11 Pascal NachbarPascal Nachbar
    12 Ryan TrompRyan Tromp
    13 Tim KranendonkTim Kranendonk
    14 Hasin AyariHasin Ayari
  • Chris HelbersChris HelbersTrainer / Coach0622-394906
    Ruud WeinansRuud WeinansTrainer / Coach0681 - 985495
  • Slikkerveer D4 - Veld ZA, 0251 D-Pupillen 4e klasse 08

    #ClubGSWNGLVLPTVRTGPM
    1Egelant.Boys D11614114376190
    2RVVH D31610243257280
    3LMO D21610063050220
    4Charlois, sv D3169252940350
    5Barendrecht D8166282046390
    6Smitshoek D5165381821250
    7Slikkerveer D41650111534570
    8Oude Maas D2G1642101431660
    9DRL D3G162212822860
    DatumThuisUit
    27-05-2015Egelant.Boys D13 - 2Slikkerveer D4
    27-05-2015Oude Maas D2G4 - 3DRL D3G
  • DatumThuisUitslagUitInfo
    27-meiEgelant.Boys D13 - 1Slikkerveer D4
    16-meiRVVH D38 - 0Slikkerveer D4
    25-aprSlikkerveer D43 - 4Barendrecht D8
    18-aprSlikkerveer D42 - 2Charlois, sv D3
    11-aprSlikkerveer D40 - 4LMO D2
    28-mrtOude Maas D2G1 - 3Slikkerveer D4
    14-mrtSlikkerveer D40 - 2Smitshoek D5
    07-mrtDRL D3G0 - 11Slikkerveer D4
    14-febSlikkerveer D40 - 8RVVH D3
    17-janSlikkerveer D43 - 10Egelant.Boys D1
    20-decCharlois, sv D30 - 2Slikkerveer D4
    13-decLMO D23 - 0Slikkerveer D4Gaat door
    06-decSlikkerveer D40 - 5Oude Maas D2G
    22-novWCR D28 - 2Slikkerveer D4
    08-novSlikkerveer D45 - 0DRL D3G
    01-novSmitshoek D50 - 2Slikkerveer D4
    18-oktDRL D40 - 4Slikkerveer D4
    11-oktSlikkerveer D48 - 1Excelsior R. D3
    04-oktSlikkerveer D47 - 4Binnenmaas D3
    27-sepRVVH D43 - 4Slikkerveer D4
    20-sepSlikkerveer D44 - 0NOCKralingen D2
    13-sepSmitshoek D61 - 3Slikkerveer D4
    06-sepSlikkerveer D43 - 3Barendrecht D7
  • Datum - TijdKNVB nr.ThuisUitInfo
  • Slikkerveer D4 - B3800 D-Pupillen beker poule Groep 5 02

    #ClubGSWNGLVLPTVRTGPM
    1Barendrecht D77610195050
    2Slikkerveer D476101933120
    3Binnenmaas D375021535230
    4Smitshoek D67214720210
    5RVVH D47214718300
    6Excelsior R. D37205616440
    7DRL D47115415300
    8NOCKralingen D27115411330

    Geen uitslagen beschikbaar

Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x