Slikkerveer D4

Spelers
Begeleiding
Competitie
Uitslagen
Programma
Beker
  • d5
    1 Dennis KuijpersDennis Kuijpers
    2 Ayrthon HelbersAyrthon Helbers
    3 Cihan van OmmerenCihan van Ommeren
    4 Collin HeesterCollin Heester
    5 Dennis WeinansDennis Weinans
    6 Edwin PutEdwin Put
    7 Faas HuizerFaas Huizer
    8 Jayce de VormerJayce de Vormer
    9 Luciano van AartLuciano van Aart
    10 Mark KooijmanMark Kooijman
    11 Pascal NachbarPascal Nachbar
    12 Ryan TrompRyan Tromp
    13 Tim KranendonkTim Kranendonk
    14 Hasin AyariHasin Ayari
  • Chris HelbersChris HelbersTrainer / Coach0622-394906
    Ruud WeinansRuud WeinansTrainer / Coach0681 - 985495
  • Slikkerveer D4 - Veld ZA, 0251 D-Pupillen 4e klasse 08

    #ClubGSWNGLVLPTVRTGPM
    1LMO D2118032439130
    2RVVH D3117132240180
    3Egelant.Boys D18701213680
    4Charlois, sv D3126151925270
    5Smitshoek D5135261718200
    6Slikkerveer D4115061528330
    7Barendrecht D8113261124250
    8Oude Maas D2G10217714400
    9DRL D3G11218715550
    DatumThuisUit
    28-03-2015Oude Maas D2G1 - 3Slikkerveer D4
    28-03-2015LMO D27 - 0DRL D3G
    28-03-2015Smitshoek D51 - 1Barendrecht D8
  • DatumThuisUitslagUitInfo
    28-mrtOude Maas D2G1 - 3Slikkerveer D4
    14-mrtSlikkerveer D40 - 2Smitshoek D5
    07-mrtDRL D3G0 - 11Slikkerveer D4
    14-febSlikkerveer D40 - 8RVVH D3
    17-janSlikkerveer D43 - 10Egelant.Boys D1
    20-decCharlois, sv D30 - 2Slikkerveer D4
    13-decLMO D23 - 0Slikkerveer D4Gaat door
    06-decSlikkerveer D40 - 5Oude Maas D2G
    22-novWCR D28 - 2Slikkerveer D4
    08-novSlikkerveer D45 - 0DRL D3G
    01-novSmitshoek D50 - 2Slikkerveer D4
    18-oktDRL D40 - 4Slikkerveer D4
    11-oktSlikkerveer D48 - 1Excelsior R. D3
    04-oktSlikkerveer D47 - 4Binnenmaas D3
    27-sepRVVH D43 - 4Slikkerveer D4
    20-sepSlikkerveer D44 - 0NOCKralingen D2
    13-sepSmitshoek D61 - 3Slikkerveer D4
    06-sepSlikkerveer D43 - 3Barendrecht D7
  • Datum - TijdKNVB nr.ThuisUitInfo
    11-apr - 09:45140466Slikkerveer D4 -LMO D2
  • Slikkerveer D4 - B3800 D-Pupillen beker poule Groep 5 02

    #ClubGSWNGLVLPTVRTGPM
    1Barendrecht D77610195050
    2Slikkerveer D476101933120
    3Binnenmaas D375021535230
    4Smitshoek D67214720210
    5RVVH D47214718300
    6Excelsior R. D37205616440
    7DRL D47115415300
    8NOCKralingen D27115411330

    Geen uitslagen beschikbaar

Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x