De spelersgroep vertrok samen met de technische en medische staf, het bestuur en een groep Vrienden van Slikkerveer op 9 januari naar Torremolinos, Málaga. Daar, onder de Spaanse zon, werkten de jongens zich in het zweet om er een succesvolle tweede seizoenshelft van te maken. Naast meerdere trainingen werden ook sportieve activiteiten op de padelbaan en het strand afgewerkt. De traditionele puzzeltocht, al sinds jaar en dag van Ruud Naaijkens zijn makelij, was ook weer een groot succes. Op 14 januari keerde de voltallige groep gezond en voldaan huiswaarts.

De ploeg van trainer Gijs Zwaan, die onlangs zijn contract met nog een seizoen verlengde, staat op dit moment gedeeld tweede. De achterstand op koploper Binnenmaas bedraagt vier punten. Op zaterdag 20 januari staat de eerste competitiewedstrijd op het programma. In en tegen Strijen wordt om 14.30 afgetrapt.