Op zondag 11 juni is er één extra gratis training bij de Voetbalschool van SV Slikkerveer. De Voetbalschool staat onder leiding van trainer Robin Westerman, die zich specifiek richt op de ontwikkeling van de individuele techniek bij spelers/speelsters in de leeftijdscategorie van 6 tot 15 jaar. De Voetbalschool staat open voor alle jeugd uit Ridderkerk en omgeving.

Enige vereiste is om uw zoon/dochter uiterlijk op vrijdag 9 juni via whatsapp (06 – 29260533) of e-mail: voetbalschool@svslikkerveer.nl bij mij aan te melden. Vermeld tevens de leeftijd en welk team er nu gevoetbald wordt. De tijden zijn van 09:00 tot 10:15 uur of 10:30 tot 11:45 uur.

Daarna is de Voetbalschool 3 zondagen met vakantie, maar start op 9 juli een speciale zomervakantie cyclus. Later volgt hier meer informatie over.