Afgelopen zaterdag 18 juni 2022 vond de 16de editie van het Blouw Afbouw Toernooi plaats bij voetbalvereniging SV Slikkerveer. Op een zonnige en warm sportpark gingen 16 seniorenteams de strijd met elkaar aan. De felbegeerde sportiviteitsprijs, die de belangrijkste prijs is op dit toernooi, ging dit jaar naar Groote Lindt 3 & 4. De finale van het toernooi ging tussen Groote Lindt 3 en VVGZ 4. Groote Lindt 3 wist deze te winnen met 1-0. Na de prijsuitreiking werd de volumeknop opengezet door de DJ’s en bleef het nog lang gezellig.

De volgende teams hebben de 16de editie tot een succes gemaakt: Slikkerveer 4, ZA2, VE2, VE3, LMO 5, VVGZ 4, Rijsoord 6, ASWH 4, Groote Lindt 3 & 4, Capelle 5, SDV 9, Spirit 10, RVVH 6, Pinchos 21 en IFC 6.

Deze editie kon niet gehouden worden zonder de medewerking van de volgende sponsoren:
Blouw Afbouw, Maxlink Media Services, Frankie Reclame, Blouw Afbouw, Blokpoel Maatwerk, Eurokor Barging BV, Sponline, Slikkerveer Vastgoed, Ivo van der Sluis Wanden & Plafonds en Verbaas & ZN Dakbedekking.

Dankzij deze sponsoren hebben de 16 seniorenteams, toeschouwers en de vele vrijwilligers een geslaagde dag kunnen beleven.

Meer foto’s volgen op een later moment.