Afgelopen zaterdag 3 september 2022 werd, na 2 jaar wachten, een geweldige Feestavond gehouden voor ons 💯-jarige jubileum van SV Slikkerveer.

Hard werken, zweten, probleempjes oplossen, resultaat van dat harde werken, bierglazen klaar zetten, barpersoneel instrueren, geluidsinstallatie testen, de eerste Slikkerveerders binnen zien druppelen, bierglazen die gevuld worden, muziek die aan gaat, mensen die voorzichtig in de tent komen kijken, de eerste gesprekken, ontmoetingen, omhelzingen, lachende gezichten, het wordt drukker, luidruchtiger, gezelligheid, foto’s worden gemaakt, selfies, videos, de sfeer raakt er al aardig in, mede door het bier, dj’s, dansen, zweten, lachen en een hoop plezier, dat is waar wij als vereniging voor staan!

Het bestuur wil de vrijwilligers en Slikkerveerders bedanken voor jullie opkomst & gezelligheid, wij hebben genoten van het feest, jullie ook?

Bedankt namens het Bestuur van SV Slikkerveer!!