Als voetbalvereniging krijgen wij vaak vragen van ouders wiens kinderen staan te popelen om te gaan voetballen. Officieel voetballen kan pas vanaf zes jaar en in teamverband trainen vanaf vijf jaar, dit vindt plaats op de woensdagen.
Voor sommigen is dat wel erg lang wachten. Daarom roepen wij speciaal voor die enthousiaste kinderen kaboutervoetbal in het leven. Het kaboutervoetbal is voor kids van 3 tot 6 jaar.Samen met uw kind staat u in het veld en verzorgt u onder begeleiding van een coördinator de training en het partijspel. Hierdoor ontstaat interactie in het veld tussen ouder en kind en daarmee het plezier in het voetbal voor beiden. Trainingen zijn wekelijks op zondag van 10:30-11:30 uur, startend vanaf eind oktober tot en met 17 december.

Kan uw kind niet wachten om het veld op te rennen?  Dan kunt u hem/haar aanmelden via www.svslikkerveer.nl/word-lid/ 

Indien u meer informatie wenst stuur dan een e-mail naar activiteiten@svslikkerveer.nl of neem contact op met Remko Blouw via 06 – 41 46 40 10.