Op de reünie-avond van het 102-jarig bestaan van SV Slikkerveer werd niet alleen door burgemeester Attema een geweldig mooi kado middels een Koninklijke Erepenning uitgereikt, maar ook de KNVB was aanwezig middels afgevaardigde Gerard van der Meijden. Allereerst werd de vereniging verrast met een fraai beeld en KNVB-vlag met vermelding van het 100-jarig bestaan erop. Daarna werden drie vrijwilligers van de club in het zonnetje gezet.

Ruud Naaijkens ontving een gouden KNVB-speld vanwege zijn inzet in het bestuur (22 jaar) en de vele trainersactiviteiten voor de club.

Gilles Brandt was weliswaar ook een drietal seizoenen bestuurslid geweest in de jaren ‘80, maar is al sinds 1998 wedstrijdsecretaris bij de senioren. Ook hij ontving de gouden KNVB-speld.

Huidig bestuurslid Arjan ’t Jong (17 jaar) ontving de zilveren KNVB-speld uit handen van Gerard van der Meijden voor zijn verdiensten in het bestuur.

Meer foto’s van de reünie-avond: Klik hier.