Ridderkerker Leon Steketee speelt vanaf volgend seizoen in het roodzwart van Slikkerveer. Hij is de eerste aanwinst voor de selectie van Gijs Zwaan. Net als Zwaan is ook Nick Geluk blij met de komst van Leon. “We voegen weer een Ridderkerkers gezicht aan onze selectie toe. Leon is duidelijk een klassespeler die ons een kwaliteitsimpuls geeft”, licht bestuurslid voetbaltechnische zaken toe.

Leon heeft toenmalig voorzitter Joop van Ettinger al jaren terug de belofte gedaan om ooit de overstap naar Slikkerveer te maken. “Ik ben blij dat ik eindelijk die belofte nakom”, zegt de 35-jarige centrale verdediger daarover. “Slikkerveer is een mooie bruisende vereniging met leuke, warme en voetbalgekke mensen. Sportiviteit en gezelligheid gaan hier hand in hand. Het eerste heeft een mix van jonge en ervaren jongens en ik heb gehoord dat het een leuk, gezellig en hecht team is. Ik kijk ernaar uit om met een aantal goede vrienden op het veld te staan.”

Op dit moment speelt Steketee bij RVVH. Daar heeft hij onlangs zijn afscheid aangekondigd.