Na een lobby vanuit SV Slikkerveer en steun via een motie van Leefbaar Ridderkerk is door een meerderheid van de vorige raad besloten om bij alle Ridderkerkse sportverenigingen met buiten activiteiten de oude verlichting te vervangen door LED verlichting.

Deze week was het dan eindelijk zover en werd op onze accommodatie LED verlichting aangebracht op de velden 1 en 4.

,,Wij als SV Slikkerveer zijn heel blij met de uitvoering van de genoemde motie, want hierdoor gaan wij flink besparen op onze inmiddels toch wel heel erge hoge energierekening. Ook andere verenigingen in Ridderkerk zullen dit zeker gaan merken’’, licht voorzitter Rinus Hitzert toe.

Met deze eerste stap gaat het bestuur van SV Slikkerveer verder aan de slag met meerdere projecten om de kosten van het energieverbruik van ons gebouw nog sterker te laten dalen.

,,Wij danken Sport Service Ridderkerk, met name Casper Westerveld, voor hun inzet in dit project, maar uiteraard ook dank aan de raad en huidige college’’, besluit Rinus Hitzert.

Bestuur SV Slikkerveer