Ricardo Kieboom is de eerste nieuwe aanwinst voor het komende seizoen in de selectie. Ricardo begon zijn voetbalcarrière in onze eigen F7 en dat bracht hem een fraaie keeperscarrière langs meerdere gerenommeerde betaald voetbalclubs. Vanuit de B1 vertrok Ricardo naar het in de divisie uitkomende Spartaan ’20, waarna hij al snel werd opgepikt door de jeugdafdeling van ADO Den Haag. Vanuit de A1 stoomt hij door via Jong ADO Den Haag naar het eerste elftal van ADO Den Haag. In 2012 tekent hij bij Sparta, waar hij vijf seizoenen speelt. Vanaf 2017 volgt een zeer succesvol vervolg bij vv Katwijk met de landstitel tot gevolg. In coronatijd volgt nog een korte periode Kozakken Boys, waarin hij een door een enkelblessure genoodzaakt was te stoppen. Daarna kon hij eindelijk zijn gewenste wereldreis gaan maken. Daar is Ricardo nu mee bezig, maar rond de zomer keert hij naar verwachting dan echt terug op het Sliknest.

,,Daar zijn we hartstikke blij mee en trots op, want natuurlijk is het een speler van de club die terugkomt’’, licht Nick Geluk, bestuurslid voetbaltechnische zaken toe.

Ricardo Kieboom hier als keeper in de B1 in seizoen 2006-2007.