Op vrijdag 4 februari 2022 werd Ricardo Kieboom verrast met een heuse afscheidswedstrijd. In december had de keeper van tweede divisionist Kozakken Boys aangegeven te moeten stoppen met voetballen. Ernstige problemen met zijn enkel, namelijk het ontbreken van kraakbeen, noopte hem om te stoppen zo halverwege het seizoen.

Vrienden van de doelman, die zijn voetbalcarrière begon bij SV Slikkerveer hadden hem met een smoesje naar het Sliknest gelokt. Daar aangekomen bleken flink wat oude bekenden aanwezig. Ricardo werd verrast met een heuse afscheidswedstrijd.

Zijn voetbalcarri√®re leidde hem vanuit de B’tjes van Slikkerveer naar Spartaan ’20, ADO Den Haag, Sparta, VV Katwijk naar Kozakken Boys. Bij Katwijk werd zelfs het kampioenschap in de tweede divisie behaald. Nu rest een reis om de wereld, die hij eigenlijk voordat corona de wereld in de greep nam, al van plan was om te gaan maken met zijn vriendin.