Het eerste veteranenteam van SV Slikkerveer vierde afgelopen zondag 4 juni 2023 het kampioenschap. Zonder ook maar een punt te verliezen werden deze competitie alle duels gewonnen en dat resulteerde in een zeer fraai kampioenschap.

Voorzitters Fred Vlasblom en Ron Noorlander, die zelf ook deel uitmaakt van het team feliciteerde het team. Aanvoerder Herman Driesens ontving de kampioensschaal van de voorzitters na de ook eenvoudig met 6-2 gewonnen laatste competitiewedstrijd tegen ZBC ‘97.

De spelers van 35+1 zijn: Adilson Fortes, Arjan Heinsman, Bard Ooms, Carlos George, Frank Schuring, Geoffrey Marges, Gertjan Brouwer, Gilles Brandt, Guido Revet, Herman Driesens, Jeffrey Matulessy, Kees Krans, Leroy Everon, Pascal Slijngard, Paulo de Barros, Ralph de Lange, Remco Schol, Remco Tump, Rik Nieuwstraten, Ron Noorlander, Roy Schuring en Uhud Ollong.