Afgelopen zaterdag 20 april 2024 gingen de spelers van Slikkerveer 5 met de sponsor Arjan van der Velden van Leemberg Pijpleidingen & Apparatenbouw BV op de foto. Voorzitter Fred Vlasblom sprak de spelers en de sponsor ook nog even toe voordat de wedstrijd tegen Schoonhoven begon. Het inspireerde het jeugdige team goed, want de wedstrijd werd met 2-1 gewonnen.

Sponsor Leemberg Pijpleidingen & Apparatenbouw BV is gevestigd aan de Scheepmakersstraat 8A, 3334 KG in Zwijndrecht.

Foto-onderschrift:
Staand v.l.n.r.: Ingrid de Kreek, sponsor Arjan van der Velde van Leemberg, spelers: Kevin, Maxx, Colin, Reda, Bram, Colin, Kevin, Bodi, Senna en Rico.
Zittend v.l.n.r.: Gino, Davey, Osman, Yassir, Dima, Jeremy, Quinten, Robin en Evani.

Actiefoto’s uit de met 2-1 gewonnen wedstrijd tegen Schoonhoven 6:

Foto’s: Ingrid de Kreek.