In september begonnen wij samen aan een reis, genaamd de voetbalreis. Wij wisten niet wat wij tegen zouden komen, maar wij waren wel vastberaden, wilden veel leren en beter worden!
Vrij snel werd duidelijk dat wij er voor elkaar stonden en dat wij samen een team waren, verloren of niet wij steunden elkaar.
Halverwege het seizoen kregen wij een paar goede voetballers erbij. Vrij snel werd het duidelijk dat het team nog meer een team werd. Er werd hard gewerkt en elkaars fouten werden herstelt door middel van aanmoediging, “ kom op volgende keer beter”. Dit resulteerde in mei bijna in een kampioenschap. Hoe veel leuker wil je het hebben.
Zo”n seizoen wil je dan ook waardig afsluiten. Zo gezegd zo gedaan. Wij trokken samen richting Rhoon om bij Abel footgolf te spelen en na afloop samen te eten en te drinken. Het was een fantastische dag.
Via deze weg wil ik ook de ouders bedanken voor hun onvoorwaardelijke steun gedurende het jaar.
Op naar een nieuw seizoen.
Samen als TEAM kunnen wij veel bereiken.
Trainer: Dragan Nisevic