Vanaf 23 augustus starten ook de jeugdelftallen die nog niet waren begonnen aan het nieuwe voetbalseizoen. Voor een aantal van onze jeugdelftallen is het om diverse redenen helaas nog niet gelukt om trainers te vinden voor het seizoen 2021/2022.

Het betreft hier de volgende teams:

  • JO17-1
  • JO17-3
  • JO10-2
  • JO10-3
  • JO9-1
  • JO8-1

Om ook deze elftallen aan het voetballen te krijgen doen wij als vereniging een dringend beroep op ouders/verzorgers en/of andere geïnteresseerden.

Mocht u geïnteresseerd zijn om iets in de begeleiding (hoofdtrainer of assistent) te doen voor deze elftallen dan vragen wij u vriendelijk om per e-mail contact op te nemen met onze Hoofd Jeugdopleiding Cerezo Fung A Wing via jeugdopleiding@svslikkerveer.nl.

Voor teams die nog geen trainer hebben op 23 augustus wordt gezocht naar een oplossing, maar is er mogelijkerwijs nog geen training.