De jeugdige talenten van de Slikkerveer JO13-3 zijn in het nieuw gestoken door een tweetal sponsors. De firma Green Resorts Vakantieparken verzorgde de trainingspakken en BioConnection de inloop- en wedstrijdshirts voor de spelers: Lisa Ebberg, Faris Hajhouji, Djurre Houweling, Elin Jacobs, Jeremiah Ledes, Roan Legerstee, Morris Pereira Gligo, Nicolas Radan, Fanley Ras, Zidane Sahraoui, Mike Toom, Maas van Lammeren, Denley van Stolk, Elijah van Veen, Levi Vogelaar en Jeremy Kingma.
,,Wij zijn hartstikke blij met deze sponsors. Dit maakt het nog net een stuk professioneler en dat gaat zeker mooie resultaten opleveren dit seizoen’’, lichten de trainers Okan Ozkanli en Ron Kingma toe, die als technische staf worden gecomplementeerd door asststent-scheidsrechter William Houweling en assistent-trainer Aryun Balradj.