Afgelopen zaterdag 20 mei 2023 werd ook de JO17-1 kampioen. In de uitwedstrijd tegen Excelsior ’20 in Schiedam werd met maar liefst 2-11 uitgehaald. Hierdoor is met een wedstrijd te spelen het team van de trainers Littie Kewal en Alex Heester voortijdig en ongeslagen kampioen geworden. Eigenlijk had het het liefst vorige week al de titel in de wacht willen spelen, maar toen kwam tegenstander Blijdorp niet opdagen, waardoor dit duel op een later moment nog ingehaald moet worden.

Bij terugkeer op het eigen sportpark reikte voorzitter Fred Vlasblom de kampioensschaal uit aan aanvoerder Mohammed Agnass en werd het seizoen gezellig met het team afgesloten.

De spelers zijn: Djunaid Noerkhan, Boaz de Kort, Dylano Booij, Idris Eshaq, Jesper de Roode, Jori Leijte, Joris Meuzelaar, Joussef Elouali, Menco Tump, Mohammed Agnass, Noah Donk, Quinten Schouten, Stan Pupella, Stefan Wessels en Twan Heester.