Vind jij het leuk om af en toe foto’s filmpjes van wedstrijden te maken? Schrijf je liever wedstrijdverslagen? Of wil je jouw creativiteit inzetten voor de promotie van activiteiten, ledenwerving of andere gave ideeën? Sluit je je dan aan bij ons communicatieteam!

Wij zoeken enthousiaste ouders/begeleiders, trainers en spelers die het leven binnen Slikkerveer meer zichtbaar maken. Iedereen is welkom. Ook als je weinig tijd en weinig ervaring hebt. Je kunt bijvoorbeeld ook helpen door een eigen Instagram account te maken voor jouw team en @svslikkerveer te taggen.

Wil je eenmalig of af en toe iets doen? Stuur een DM op Instagram of Facebook of een appje naar Ronald Capelle (06 42 12 30 13), Arjan ’t Jong (06 11 07 55 14), Remko Blouw (06 41 46 40 10) of Leon Hofman (06 19 78 46 34). Vraag gerust naar één van ons achter de bar in de kantine.