Afgelopen zaterdag 17 juni 2023 vond de 17de editie van het Maxlink Blouw Afbouw Toernooi plaats. Op een zonnige en warm sportpark gingen 15 ploegen de strijd met elkaar aan. De felbegeerde sportiviteitsprijs ging dit jaar naar Smitshoek VE1. De finale van het toernooi ging tussen Groote Lindt 4 en VVGZ 4. De finale eindigde in 0-0, waarna VVGZ 4 de penalty’s beter nam en zodoende het toernooi wist te winnen. Na de prijsuitreiking werd de volumeknop opengezet door de DJ’s en bleef het nog lang gezellig.

Deze editie kon niet gehouden worden zonder de medewerking van de volgende sponsoren: Blouw Afbouw, Maxlink Media Services, Blouw Afbouw, Frankie Reclame, Sponline, Frenoflex en Verbaas & ZN Dakbedekking. Dankzij deze bedrijven hebben de 15 teams, toeschouwers en de vele vrijwilligers een geslaagde dag kunnen beleven.