Start The Panic heeft onze talenten van de JO13-3 voorzien van een prachtig nieuw tenue.
.
De heren en dames zijn er maar wat trots op:
Staand vlnr.: Rayan van Es, Levi Vogelaar, Miguel Santaella, Max Vogel, Roberto Lima (trainer), VJ Maharban (trainer), Dennis Copier (trainer), Jim Copier, Kenzo Hof, Loraina Lie-a-Lien en Zoë van de Oever.
Zittend vlnr.: Shaqueel Goedar, Jayden Maharban, Jayson Seepersaud, Gino Bhugwandass, Bruce Overmeere, Marouan Bensdaik, Roan Legerstee en Reshaan Liakathoesin.
.
Start The Panic is een bedrijf dat dance feesten organiseert in binnen -en buitenland. Eigenaar is Dennis Copier beter bekend als DJ Panic. Deze DJ draait over heel de wereld en draait ook regelmatig op het veld in de Kuip tijdens Europese thuis wedstrijden van Feyenoord.
Ga naar www.djpanic.nl voor meer info.