Ook dit jaar heeft de Rabobank weer een actie ‘Rabo ClubSupport’ die geld op levert voor locale goed doelen en verenigingen.

Rabobank: ”Iedereen verdient een club. Het is als een 2e huis. Een plek waar je elkaar ontmoet, elkaar sterker maakt en helemaal jezelf kunt zijn. Kortom: verenigingen zijn onmisbaar. Daarom helpen wij hen graag met kennis, netwerk en geld om hun ambities te realiseren. Zo geven we als coöperatieve bank ieder jaar een deel van ons resultaat terug aan de verenigingen. Daarnaast zetten we onze kennis en ons netwerk in om clubs toekomstbestendiger te maken. Dit alles doen we samen met onze partners NOC*NSF, LKCA, Kunstbende en verschillende sportbonden. Benieuwd wat we voor jouw vereniging kunnen betekenen?”

Stem dus ook op Slikkerveer en nog 2 andere verenigingen naar keuze.
Ga naar de website van de Rabobank en STEM NU. Je kan stemmen tot 27 september, doe het dus meteen.