Op de extra algemene ledenvergadering van dinsdag 16 mei 2023 stemde de aanwezige leden voor een historisch moment in het bestaan van voetbalvereniging SV Slikkerveer. Al eerder dit jaar had voorzitter Rinus Hitzert aangegeven in de loop van dit jaar te willen stoppen als voorzitter van SV Slikkerveer.

Op de extra algemene ledenvergadering konden de leden kennis maken met twee nieuwe voorzitters, namelijk Fred Vlasblom en Ron Noorlander, die samen de voorzittershamer gaan hanteren. Beide zijn reeds jarenlang lid van Slikkerveer en als bestuurders van de businessclub ook al jarenlang zeer betrokken bij de vereniging. Op passende wijze werd afscheid genomen van Rinus Hitzert, die voor zijn voorzitterschap ook meerdere jaren secretaris was van de club op het Reijerpark.


V.l.n.r.: Fred Vlasblom, vertrekkende voorzitter Rinus Hitzert en Ron Noorlander.