Als voorwedstrijd speelde de jeugd van Slikkerveer (JO17-1) tegen de eredivisie dames van Excelsior. Een ploeg die onder leiding staat van oud-Slikkerveer trainer Richard Mank. De jeugd van Slikkerveer stond vaak onder druk, maar wist een klinkende 4-1 overwinning uit het vuur te slepen.

Voor aanvang van de grootste jubileumwedstrijd werden Slikkerveer vrijwilligers Bert Heeselaars (verzorger) en Jan Kuiper (wedstrijdsecretaris jeugdafdeling) in het zonnetje gezet door voorzitter Rinus Hitzert en benoemd tot lid van verdienste van SV Slikkerveer.

Daarnaast werd Boy van Reede uitgeroepen tot Voetballer van het Jaar, Ryan van Dongen tot Talent van het Jaar, kampioen Zaterdag 2 werd Seniorenteam van het Jaar en de JO8-4 werd Jeugdteam van het Jaar.

Tot slot werd ook oud-penningmeester Jan Meesters in het zonnetje gezet vanwege zijn 40-jarig lidmaatschap.

Kortom een een wel hele bijzondere Jubileumwedstrijddag.

Meer foto’s: Klik hier.