Afgelopen weekend speelde onze JO13-4 uit bij IJVV de Zwervers aan de Smeetslandseweg. Waar eerder met 17-0 werd verloren van de JO13-2 van deze Rotterdamse vereniging, mocht nu worden aangetreden tegen hun JO13-3. En er bleek als snel dat dit een team was dat meer op het niveau zat van de jongens en meiden van trainers Jason, Osman, Marcel en Robin! Na een helft spelen en vele kansen was de wedstrijd op het scorebord in evenwicht maar was Slikkerveer de bovenliggende partij met enkele grote kansen. Ondanks het ontbreken van spelers Milan en Sidney kwam Slikkerveer goed voor de dag met alle andere toppers die aanwezig waren. Van centrale duo Mustafa en Manuel tot spits Djae, allen haalden een hoog niveau deze zaterdag. Nu nog de kansen afmaken en het zou helemaal goed komen!

Helaas pindakaas, waar Slikkerveer erg veel pech had in de afronding was het IJVV dat enigszins gelukkig op 2-1 en 3-1 kwam en uiteindelijk de wedstrijd met 4-1 wist te winnen. Toch een wedstrijd om trots op te zijn, zoals deze jongens en meiden gedurende de gehele eerste seizoenshelft al een mooie groei laten zien. Organisatorisch wordt het team steeds beter, individueel maakt iedereen betere keuzes en op het gebied van inzet en trainingsopkomst hebben de trainers ook niets te klagen. Plezier en ontwikkeling staan voorop, maar als we lekker doorgaan op deze manier gaan de punten vast en zeker ook nog eens volgen.